Cennik

Cennik

SYSTEM RAMOWY

Cena loggi w systemie ramowym z szybami przesuwanymi od barierki do sufitu:

DŁUGOŚĆ BALKONULICZBA OKIENCENA
1,5 m21900 zł
1,8 m22200 zł
2 m32500 zł
2,5 m33000 zł
3 m33400 zł
3,5 m33800 zł
4m44100 zł
4,5 m44450 zł
5 m54800 zł
5,5 m55000 zł
6 m65150 zł

 Cena loggi w systemie ramowym z szybami przesuwanymi od barierki do sufitu oraz panelami PCV od podłogi do barierki:

DŁUGOŚĆ BALKONULICZBA OKIENCENA
1,5 m22200 zł
1,8 m22500 zł
2 m32900 zł
2,5 m33500 zł
3 m34000 zł
3,5 m34500 zł
4m44900 zł
4,5 m45350 zł
5 m55700 zł
5,5 m56000 zł
6 m66350 zł

Cena zabudowy ramowej szybami przesuwanymi od podłogi do sufitu od 650 zł/m2

 

SYSTEM BEZRAMOWY

Cena zabudowy bezramowej (zabudowa powyżej barierki): od 1300 zł/m2.

Cena zabudowy bezramowej (zabudowa od podłogi do sufitu): od 1250 zł/m2.

Podane ceny są cenami brutto i zawierają montaż.


Zachęcamy do skorzystania z zakładki "Wycena" gdzie po podaniu szczegółów dotyczących zlecenia, otrzymają Państwo na swój adres mailowy pełną wycenę zabudowy balkonu lub tarasu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Wszyscy wiemy, że balkon jest architektonicznym elementem fasady, a zabudowa balkonów cenę posiada przystępną dla większości klientów. Ale jaka jest główna funkcja balkonów? Odpowiedź jest bardzo prosta: potrzebny jest balkon, aby szybko zażyć świeżego powietrza, aby być bliżej natury w mieście. Jesteśmy firmą, która oferuje profesjonalne zabudowy balkonów w Warszawie i okolicach, dokonujemy bezpłatnych pomiarów oraz profesjonalnego montażu. Nasze projekty konstrukcji wykonane są z aluminium i szkła. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udzielimy informacji na temat naszego cennika. 

Czym się charakteryzuje prawidłowa zabudowa balkonów?

Prawidłowo wyprodukowana i zamontowana zabudowa balkonów powinna być:

  • Wykonana z materiałów niepalnych
  • Nie ograniczać dostępu światła dziennego
  • Nie zasłaniać przestrzeni życiowej
  • Zapewniać naturalną wentylację.

Zalety zabudowy balkonów – bezramowe i ramowe

Zabudowa balkonu z profilem aluminiowym nie chroni przed zimnem, ale stanowi niezawodną barierę dla opadów, wiatru, kurzu. Zalecamy stosowanie tego typu okien do pomieszczeń, które nie są ogrzewane i które będą używane, jako pomieszczenia do przechowywania lub miejsca do odpoczynku w okresie letnim. Nasza firma oferuje sprawdzone systemy profili aluminiowych dostarczane z oknami przesuwnymi. Otwieranie skrzydła przesuwnego nie wymaga dodatkowej przestrzeni, nie stwarza ograniczeń w aranżacji mebli, elementów wyposażenia wnętrz. Cena takiej konstrukcji jest niewysoka i zrównoważona.

Natomiast bezramowa zabudowa balkonu nie posiada pionowych konstrukcji łączeń między szybami, lecz przesuwne tafle szkła. Niewielkie 3 mm szczeliny gwarantują swobodny przepływ powietrza, natomiast dobrej, jakości uszczelki zabezpieczają przed utratą ciepłą. Ponadto chronią przed opadami deszczu i śniegu, oraz przed przeciągami. Rozwiązanie to daje więcej światła, dzięki czemu bardziej naturalne oświetlenie dociera do balkonu i sąsiedniego pokoju. Uzyskany efekt jest współmierny do ceny.

Korzyści z zamówienia zabudowy balkonów

  • Łatwe i bezpieczne do mycia
  • Estetyczny wygląd na zewnątrz
  • Nadaje się do różnych stylów architektonicznych fasad
  • Bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych
  • Chronią przed nieuprawnionym wejściem z zewnątrz przy zamkniętych oknach
  • Zapobiega rozprzestrzenianiu się ognia podczas pożaru przez sąsiednie balkony przy zamkniętych oknach.

Zabudowa balkonu wykonana jest z najbardziej wytrzymałego i trwałego materiału (aluminium i szkła hartowanego). Właśnie, dlatego nasze projekty elewacji działają bez zastrzeżeń przez wiele lat i są odpowiednie dla najbardziej ekstremalnych warunków. Nasza firma ściśle przestrzega technologii przetwarzania profili, ponieważ ma to znaczny wpływ na właściwości wytrzymałościowe i działa w różnych temperaturach. Jest to produkt estetyczny, praktyczny i trwały. Efektowny design pojawia się w produkowanych przez naszą firmę zabudowach balkonów, dzięki czemu wyglądają bardzo dyskretnie i prosto. Jeśli nasunęły się Państwu jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt z naszą firmą.